בניית גגות רעפים –

כיום בניית גגות רעפים הן דבר מודרני ושכיח מאוד. אנחנו כחלק משירתנו הרחב, אנחנו מספקים שירות בניית גגות רעפים, תיקון גגות רעפים ועוד. שירות גגות רעפים שאנו מספקים מוביל בסגנונו הייחודי, במקצועיות העבודה ובלוקחות מרוצים.

ישנם מספר יתרונות לגגות רעפים

  • גגות רעפים הן למעשה יוצרות חלל גדול מאפשר לבניית חדר נוסף ולעתים חדרים לשימוש ונוחות יושבי הבית, כך תוכלו לנצל טוב יותר את ביתכם. עניין המאוד משפיע על הרצון לשמשו.
  • בנית גגות רעפים הם בעלות כספית נוחה ונמוכה יחסית לעומת יציקת בטון, וקירוי גג מבטון.
  • לגגות רעפים יש יופי מיוחד, מהודר וכפרי שתופס מאוד את עינינו ויצורים ייחודיות לבית. הם בהחלט מהווים תופס ליופיו החיצוני של הבית ומוסיפים סגנון וסטייל וגורמים להרגשה של "מחדשים את הבית"

אך עם כל יתרונות אלו, בשביל שתכולו ליהנות מגגות הרעפים לערוך זמן. תצטרכו למעשה לבחרו בקפידה את מבצע בניית גג רעפים עבורכם. בניית גג רעפים היא חשובה, ויכולה להשפיע על איכות הגג לכל אורך תקופת מגוריכם. חברות גגות רצינית, המתעסקת בנושא, תעשה עמה עבודה מקצועית ובטוחה. שתגרום לכם ליהנות בשארית תקופת המגורים. ולא להתעסק בתיקון גגות רעפים יותר מהנהוג.

איטום גגות רעפים – נזילות

תיקון גגות רעפים הוא עניין לא מורכב שמתרחש עקב כמה סיבות.

ביצוע בניית גג רעפים שלא בצורה מקצועית נכונה יכולה לגרום לבעיות שונות ומשונות. הבעיה הנפוצה ביותר היא למעשה נזילות מים אשר חודרות את גגות הרעפים ויוצרות בלגן לבעלי הבית. מים עם בבית תמיד יוצרים בעיות, עם זה בצנרות, בנזילות, פיצוצים וכו'. נזילות מים שמגיעות מן הגג ולמעשה מן גגות הרעפים יכולות להתפשט אל כל הבית וליצור בלגן לא קטן. הטיפ שלנו הוא לתת ייחוס גבוה לנזילות שכאלה ולהביא לתיקונם מוקדם מהאפשר על מנת לחסוך הרבה כאב ראש וכסף יקר. הנזילות מן גג הרעפים תביא לפטריות עובש, רטיבויות וריקבון.

על מנת למנוע את נזילות המים, בעת ביצוע בניית גג רעפים יש לבצע איטום גגות רעפים איכותי ומקצועי שיכול לסייע לכם בשיפור איכות חייכם. איטום גגות רעפים ייעשה גם לאחר ביצוע תיקון גגות רעפים.

כמו כן. תיקון גגות רעפים יכולות להתבצע עקב רעפים שבורים, או בעת עייפות חומר הרעפים. בדר"כ הרעפים מחזקים זמן רב באופן איכותי. אך לעתים בסופות ובחורפים קשים, הרוחות והסערות יכולות להעיף את הרעפים, לגרום להם נזק, ולזרז את הצורך שלכם בתיקון גגות רעפים.

בניית גג רעפים – תיקון גגות רעפים – לפרטים התקשרו עכשיו