פירוק אסבסט היינו תהליך ארוך ומורכב הדורש התערבות של של מקצוענים בתחום פינוי אסבסט בלבד.

תהליך פינוי אסבסט מחולק לכמה שלבים, הכוללים פירוק אסבסט, פינוי גגות האסבסט, הטמנתו וכו'. כל התהליך היינו ברמת סיכון גבוהה מאוד. ולכן ישנה חשיבות רבה לביצוע עבודות הפירוק והפינוי.

כללי הבטיחות של המשרד להגנת הם ברורים ומחמרים מאוד, ובצדק. מחקרים שהוכיחו שסיבי האסבסט גומרים לנזק בריאותו חמור ומסרטן. מחייבים התערבות מקצועית. כמו כן, ביצוע עבודות אסבסט מעודנות גם הן בחוק, שמציין בין היתר, מי רשאי ומי לא להתעסק באסבסט.

הליך פירוק אסבסט –

בעת הליך פירוק אסבסט, פועלי ביצוע הפירוק שלנו עובדים במשנה זהירות ובטיחות. את סוג האסבסט שברשותכם אנחנו נשלח קודם כל לבדיקה במעבדת ע"מ לזהות את חומרת הסיכון אליו אתם חשופים ולמעשה לדעת את הנזק מולו אנו מתמודדים. לאחר תוצאות המעבדה נדע להעריך פחות או יותר, את סיכון החשיפה של האסבסט הקיים, ונדע בדיוק באיזו צורה להתמודד מולו. בכל אופן בעת פירוק גגות אסבסט הפועלים שלנו ישתמשו בחומרים חדישים ומיוחדים להקטנת הנזקים, ולמניעת סיכונים מסיבי האסבסט.

לאחר פירוק גגות אסבסט אנחנו נפעל לפינוי האסבסט ולהטמנתו. הטמנת האסבסט תתבצע בהתאם להוראות משרד להגנת הסביבה, ותוטמן במקומות המאושרים לכך לפי ממשלת ישראל.

לפרטים נוספים ולתיאום ביצוע עבודה – התקשרו!